Mēs izmantojam sīkfailus, lai atvieglotu Unilever vietņu lietošanu un labāk pielāgotu Unilever vietnes un mūsu produktus Jūsu interesēm un vajadzībām. Sīkfailus var izmantot arī, lai paātrinātu Jūsu turpmākās darbības mūsu vietnēs un to lietošanu. Mēs izmantojam sīkfailus arī, lai apkopotu anonīmu kopsavilkuma statistiku, kas ļauj izprast, kā cilvēki lieto mūsu vietnes, un palīdz mums uzlabot šo vietņu struktūru un saturu. Minētā informācija nedod mums iespēju Jūs identificēt personiski. http://www.unilevercookiepolicy.com/lv_LV/Policy.aspx SĪKFAILU POLITIKA ES piekrītu
Labdarības kampaņa: Dāvā tasi siltuma Latvijas ģimenēm

Latvijā ir aptuveni 10 000 cilvēku, kuri ir kritiskā finansiālā situācijā un katru mēnesi saņem pārtikas bankas pakas. Ziemas periods bieži vien ir daudz grūtāks, jo ir papildus izdevumi – apkure, gāze, siltas drēbes un zābaki. Daļai cilvēku nav iespējas mājās pagatavot siltu maltīti vai dzērienu – tasi siltas tējas, kas varētu palīdzēt sasildīties drēgnajos vakaros vai pārvarēt ziemas saaukstēšanās. Ziemas laikā cilvēki biežāk mēdz pavadīt garos vakarus mājās kopā ar savu ģimeni, tāpēc šajā ziemā “Lipton” kopā ar Paēdušai Latvijai aicina ikvienu iedzīvotāju palīdzēt tiem, kuriem garie ziemas vakari nav tik silti, kā vēlētos un kuriem nav iespējas sasildīties, uzsākot ziedojumu kampaņu – “Dāvā tasi siltuma Latvijas ģimenēm”.

“Lipton” un “Paēdušai Latvijai” mudina cilvēkus dāvāt tasi siltumu Latvijas ģimenēm, aicinot cilvēkus iegādāties jebkuru tēju un ziedot to īpašās ziedojumu kastēs Mego veikalos visā Latvijā. Kampaņas beigās “Lipton” saziedoto tēju dāvās “Paēdušai Latvijai”, lai kopā ar ziemas pārtikas pakām nogādātu cilvēkiem, kuriem tās ir nepieciešamas. Par katru ziedoto “Lipton” tējas paciņu, “Lipton” dāvās papildus tējas paciņu “Paēdušai Latvijai”, lai pēc iespējas vairāk cilvēku saņemtu silto dzērienu.

Paēdušai Latvijai katru gadu izplata vairāk nekā 10 000 tūkstošus pārtikas pakas ģimenēm. Līdz šim tēja nav bijusi pārtikas pakas produktu sarakstā, taču ziemas laikā tēja tiek īpaši novērtēta un tās nozīme ir daudz lielāka nekā jebkurā citā gadalaikā. Tāpēc, lai palielinātu izpratni par silto dzērienu nepieciešamību aukstās sezonas laikā un par to labvēlīgo ietekmi uz veselību un sociālo efektu, ko tēja var sniegt ģimenēm ikdienas dzīvē, “Lipton” kopā ar paēdušai Latvijai sāk ziedojumu kampaņu visā Baltijā. Cilvēki tiek aicināti iegādāties un ziedot tējas paciņas, kas tiks piegādātas “Paēdušai Latvijai” un kopā ar pārtikas pakām nogādātas Latvijas ģimenēm.

Baltijas kampaņa no 12. novembra līdz 10. decembrim tiks organizēta 22 Mego veikalos visā Latvijā. Papildus informācija www.paedusailatvijai.lv; www.lipton.lv

Kampaņas iniciators: Lipton
Kampaņas galvenais partneris: Paēdušai Latvijai
Kampaņas partneris: Mego (Balstor)

Akcijā piedalās sekojoši veikali:

Alūksne, Helēnas iela 24
Baldone, Rīgas iela 79/1
Carnikava, Rīgas iela 14a
Cēsis, Lapsu iela 23
Daugavpils, Rīgas iela 9
Jēkabpils,Vienības iela 1a
Liepāja, Klaipēdas iela 104c
Ludza, Raiņa iela 40a
Rēzekne, Atmodas iela 6a
Rīga, Dižozolu iela 2
Rīga, Kleistu iela 9
Rīga, Lidoņu iela 27
Rīga, Maskavas iela 264
Rīga, Mīlgrāvja iela 2
Rīga, Murjāņu iela 50
Rīga, Prūšu iela 2
Rīga, Saharova iela 2
Sloka,Ventspils šoseja 32
Valka, Ausekļa iela 54
Valmiera, Rīgas iela 4